Dafina Dauti

Ja Si Duket Dafina Dauti Pa Grim

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[01-04-2015]
Këngëtarja Dafina Dauti ka postuar në rrjetin e saj social në Instagram një fotografi ku shihet pa make up. Jemi mësuar ta shohim gjithnjë të grimuar para kamerës dhe jo shpesh herë natyrale por ja ku Dafina na e dha këtë mundësi.E dallimi i fotos pa make up nuk ishte aq i madh me ato kur Dafina shfaqet me ekstravagante.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Ja Si Duket Dafina Dauti Pa Grim


Komente 0