Dafina Dauti

Dafina Dauti Dhe Dashuria Për Fansin E Saj

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[07-04-2015]
Këngëtarja Dafina Dauti ka publikuar në rrjetin e saj social në Instagram një fotografi ku shihet ta ketë realizar në një nga koncertet e saj.

E në këtë koncert të Dafinës ka qenë një person shumë sepcial, ai ishte një i ri me nevoja të veçanta i cili kishte ardhur enkas nga Gjermania për këtë koncert.

Këngëtarja është mahnitur nga ky veprim, ndaj dhe nuk ka hezituar të përkulet para tijë dhe ti zgjasë dorën teksa fotografohej nga dikush.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Dafina Dauti Dhe Dashuria Për Fansin E Saj


Komente 0