Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dafina Dauti - Vone E Kuptova Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  6

von e kuptova se fjalet e tua nuk ishin te verteta von e kuptova se zemra ime po mbahet me genjeshtra.

von e kuptova se fjalet e tua nuk ishin te verteta von e kuptova se zemra ime po mbahet me genjeshtra.

dikur me the jeta a vdekja nuk do ta tretin ket dashuri tani asgje nuk eshte si perpara se dikur gabova e zemren te fala.

a te vjen keq qe ike prej meje dhe lotet si kujtim mi le a te vjen keq qe endrrat e mija i humbe i hudhe perjet.

dikur me the jeta a vdekja nuk do ta tretin ket dashuri tani asgje nuk eshte si perpara se dikur gabova e zemren te fala.


Ky tekst u dërgua nga Demollka


Nuk kemi video për këtë këngë.
Dafina Dauti - Vone E Kuptova
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vone E Kuptova".
3. Video është e këngës "Vone E Kuptova", por nuk këndohet nga Dafina Dauti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dafina Dauti:


Komente 0