Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dafina Dauti - Nese Don Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Kush eshte ai qe pom shikon
e nuk po vjen me mu me lujt
nuk e din se ne kete nate
si syte e mi e kisha rujt.

Kush eshte aj qe pom shikon
e nuk po vjen diqka mem than
nuk e din se s'kisha prit
e zemren shpejt ja kisha dhan.

Ref. (2x)
Nese don te jesh me mua
me mire eja tash
se kjo nate eshte me e bukur
kur ne jemi bashke.

Syte e tu kur me shikojne
nuk mundem me te jem e qete
e pranoj se sikur tash
une kurr ma mir nuk ka me gjet.

Kush eshte aj qe pom shikon
e nuk po vjen diqka mem than
nuk e din se s'kisha prit
e zemren shpejt ja kisha dhan.

Ref. (4x)
Nese don te jesh me mua
me mire eja tash
se kjo nate eshte me e bukur
kur ne jemi bashke.


Ky tekst u dërgua nga Flora Lora


Nuk kemi video për këtë këngë.
Dafina Dauti - Nese Don
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nese Don".
3. Video është e këngës "Nese Don", por nuk këndohet nga Dafina Dauti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dafina Dauti:


Komente 0