Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dafina Dauti - Publikisht Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Tash ke urejtje me shum se kurr
e trego veteen sa ishe buurr
Ansi piik nuk m'paske dashtt
nuk jaam pron e jotja 1 milion
her te thash
Lem te qete pse me vjen pass
nuk ke arsye ne dy nuk jemi BASHK

Publikisht me fyen me shan
ska gje tjeter vetem inati te mban
Publikisht me vret e me lendon
e moren vesh kejt pse u ndam per lidhjen ton

Publikisht me fyen me shan
ska gje tjeter vetem inati te mban
Publikisht me vret e me lendon
e moren vesh kejt pse u ndam per lidhjen ton

2xKot u mundova nuk e vleresove
me fjal te urta gjithmon me poshterove
Se meritove dashnin time shko te tjetra
dhe boll me mashtrime

Publikisht me fyen me shan
ska gje tjeter vetem inati te mban
Publikisht me vret e me lendon
e moren vesh kejt pse u ndam per lidhjen ton

Publikisht me fyen me shan
ska gje tjeter vetem inati te mban
Publikisht me vret e me lendon
e moren vesh kejt pse u ndam per lidhjen ton


Ky tekst u dërgua nga SueddaDafina Dauti
Renditja: Top 200
Publikimi: 24/04/2014


Dafina Dauti - Publikisht
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Publikisht".
3. Video është e këngës "Publikisht", por nuk këndohet nga Dafina Dauti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dafina Dauti:


Komente 0