Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dafina Dauti & Turabi - 1 Here Ne Jete Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


..
..

[REF. Turabi:]
Veç njehere njehere ne jete
Kisha dasht kohen me e kthy
Veç njehere njehere ne jete
Si dikur t'jem bashke me ty
O veç njehere njehere ne jete
Kisha dasht kohen me e kthy
Nese prape t'kisha lendu
M'u verbofshin keta dy sy

..
..


Dafina Dauti & Turabi - 1 Here Ne Jete
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "1 Here Ne Jete".
3. Video është e këngës "1 Here Ne Jete", por nuk këndohet nga Dafina Dauti & Turabi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dafina Dauti:


Komente 0