Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dafina Morina - Lujna Me Tupana E Me Def Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Lujna Me Tupana E Me Def" kënduar nga Dafina Morina.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 4 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
4

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Zait Aliu - Lujna Me Tupana E Me Def

PO NA VIJKAN KRUSHQIT NUSEN ME E MARE
PO I THOJKA NONA CIKES UDHA E MBAR

LUJNA ME TUPONA E ME DEF
HAJDE HYNI NE VALLE ME BO QEF
PO NA LUJKAN MOTRAT ME VLLA TVET
LUMI TI O VLLA CFAR NUSE KE XHET

SHPI KE LAN MOJ NUSE EDHE SHPI KE XHET
NAN KE LAN LOJ NUSE EDHE NAN KE XHET

Duli - Lujna Me Tupana E Me Def

po na viken krushqit nusen me marr po i thojka nana qikes udha mbarë(2x)

Lujna me tupana e me def hajde hyni ne valle me ba qef po na lujkan motrat me vlla te vet lumi ti o vlla qfar nuse ke gjet(2x)

shpi ke lan moj nuse e ktu shpi ke gjet nen ke lan moj nuse e ktu nan ke gjet(2x)

Lujna me tupana e me def hajde hyni ne valle me ba qef po na lujkan motrat me vlla te vet lumi ti o vlla qfar nuse ke gjet(2x)

moj lule uskane oo kur dole a qave joo qava si nuk qava joo prej nanes u ndava joo mos qaj lule mos ki dert se te nana shkon apet si ti bojsh vjerrës sajgi do t'jesh nuse biringji


Publikimi: 18/06/2015Më Shumë Këngë Nga Dafina Morina:


Komente mbi këtë këngëDafina Morina - Lujna Me Tupana E Me Def
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lujna Me Tupana E Me Def".
3. Video është e këngës "Lujna Me Tupana E Me Def", por nuk këndohet nga Dafina Morina.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.