Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Live Video Kërko Video

Dafina Morina - Kenge Kanagjegji (Vendosja E Kanes)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

29/01/2017

2017-01-29T19:09:26+00:00Shuni gra e, o shuni fëmij e.
Do ta mbajna mori pak qetsi e (×2)
Pak qetsi e oj duhet me majt e
Per me ni e,o lulen tuj kajt e (x2)
Kaj lulie o moj kaj me za e
Se ti qik o moj nuk bahesh ma e (x2)
Ulem n'sofer o me hanger dark e
Luga teper mori veni that e (x2)
Qka poj len e oj nanes per mall e
Po ja la e o pes gishta kane
Vllau i vogel po troket ne der
Lshoma zanin moter dhe ni her


Ky tekst u dërgua nga Aida
Më Shumë Këngë Nga Dafina Morina:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet