Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dafina Rexhepi, Bashkëpunim Me Dj Antoine?

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[29-02-2012]
Dafina Rexhepi duket se ka filluar t'i thyejë barrierat e muzikës ndërkombëtare, duke kërkuar të ngjitet lart në majen e muzikës evropiane.
Është një prej DJ më të njohur në Europë, DJ Antoine, i njohur për hitin "Welcome To Saint Tropez", që në faqen e tij zyrtare në Facebook ka postuar foton e Dafina Rexhepit.
Kjo na bën të besojmë se artistët ndoshta do ta thellojnë bashkëpunimin e tyre, pasi siç konfirmojnë dhe burimet e afërta me këngëtaren kosovare, këtu pritet të ketë ndonjë befasi.
 (Telegrafi)Komente 0