Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dafina Rexhepi, Pas Pak Vjen “Tash”

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
[10-10-2012]
Dafina Rexhepi ka ndejtur pak si nen radar kohet e fundit, por kjo s'do te thote qe ajo nuk po punon, perkundrazi kengetarja ka kenduar ne mbare diasporen shqiptare kete vere e se shpejti do te rikthehet me nje videokenge te re e cila titullohet "Tash".

Kjo video do te filloje dhe realizimin e nje sere projektesh te reja per te cilat kengetarja ka kohe qe punon ,por nuk ka preferuar ti bej te ditura publikisht ende.
 (Albaniac)


      Dafina Rexhepi - Tash [Teksti dhe Klipi]

Komente 0