Dafina Rexhepi

Dafina Rexhepi Nuk Pëlqehet Kënga E Fundit

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[16-03-2013]
Askush nuk e di si qysh tek, por duket se Dafina Rexhepit po i rreshqet suksesi nga duart. Kengetarja e cila vite me pare kapte nje milion shikime ne YouTube pa kurrfare problemi, me kengen e saj te fundit nuk ka arritur te fitoj as zemrat e fansave.Videoja ka marre vetem 159 mije klikime, qe do te thote se nje pjese e mire e 214mije fansave te saj ne Facebook as nuk e kane marre mundimin ta shikojne videon. Kjo eshte per te ardhur keq! Kenga eshte e lezetshme cfare ndodhi?!Dafina ben mire te rikthehet me nje kenge te fuqishme perndryshe ncuq ncuq…
 (Revista Albaniac)

Dafina Rexhepi Nuk Pëlqehet Kënga E Fundit

  Dafina Rexhepi - Tash [Teksti dhe Klipi]

Komente 0