A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Dafina Rexhepi - Ne Prezencen Time


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  20

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2010

2010-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Albanian Love Songs (Part. 1)"

Song from the album:

"Dafiniest"


Ndonjeher i them vetes je mir
Pse i dua mashkujt met veshtir
E lindur te mos gjej zgjidhje
Kur dua ta ruaj nje lidhje
E sikur tjert qe m'kam thy të zë ne veper edhe ty
Pse nuk ma the drejt ne sy
Pse mem rrejt pse mem thy

Ref..
Nje shampanjë e qel i rrethuar me laddye's
Skena shum intime ne prezencen time
Nje shampanjë e qel i rrethuar me laddye's
E kjo gjendje mua me vret se te dua.

Vuaj per nje mashkull real
Qe din me thon te lutem me fal
Me te mirin ne bote se kerkoj
Vetem te jet i drejt kerkoj
E sikur ti tjert qe m'kan thy të zë ne veper edhe ty
Pse nuk ma the drejt ne sy
Pse mem rrejt pse mem thy

Ref..
Nje shampanjë e qel i rrethuar me laddye's
Skena shum intime ne prezencen time
Nje shampanjë e qel i rrethuar me laddye's
E kjo gjendje mua me vret se te dua.

Nje shampanje e qel............................ne prezencen time
Nje shampanje e qel............................ne prezencen time

Ref.. 2x
Nje shampanjë e qel i rrethuar me laddye's
Skena shum intime ne prezencen time
Nje shampanjë e qel i rrethuar me laddye's
E kjo gjendje mua me vret se te dua.


Lyrics submited by Albanna   GGreta   eliesa   AgNnNesssA   ilirsyla   doruntinaG
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019