A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dafina Zeqiri

Four Seasons ➡ Kater Stinë

 Anglisht ➡  Shqip
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  4

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Lele


Four Seasons

We can’t go on like this
Eventually we'll grow old fall apart into dust
I can’t imagine it
I care, but it's not worth it
I keep falling & falling but does the fall ever end?
You're the only one that got the best off me
Open and closing, revolving doors never end
Can't deny I gave you the best of me

(Just don’t know what it is)

[Chorus:]
Spring, Summer
You disappeared in the night
Fall came Right Back Again
Froze In my Arms
Your love changes
More than the seasons
When I get close
You turn cold for no reason at all

If you don’t want, none of this
Please set me free
Broken wings can't fly home
I can’t imagine it yeah
I care, But it's not worth it
Tell me now what’s the point baby
Tell me What’s the point
Bay byyy
Tell me hee he

[Chorus:]
Spring, Summer
You disappeared in the night
Fall came right back again
Froze in my arms
Your love changes
More than the seasons
When I get close
You turn cold for no reason at all
For no reason at all

Spring, Summer
You disappeared in the night
Fall came right back again
Froze in my arms
Your love changes
More than the seasons
When I get close
You turn cold for no reason at all
For no reason at all
For no reason at all


Kater Stinë

Nuk mund të vazhdojmë kështu
Përfundimisht, ne do të plakemi te ndahemi te behemi pluhur
Nuk mund ta imagjinoj
Më intereson, por nuk ia vlen
Vazhdoj të bie dhe të bie, por a ka renia(vjeshta) fund ndonjëherë?
Ti je i vetmi që mori më të mirën nga unë
Hapen e mbyllen, dyert rrotulluese nuk kane te ndalur
Nuk mund ta mohoj unë e dhashë më të mirën prej meje
(Thjesht nuk e di se çfarë është)

[Ref:]
Pranverë, verë
Ti u zhduke natën
Vjeshta erdhi përsëri
Ngriu në krahët e mi
Dashuria jote ndryshon
Më shumë se stinet
Kur të afrohem
Ti behesh i ftohtë pa asnjë arsye.

Nëse nuk dëshiron, asnjë nga këto
Te lutem, më lej të lirë
Krahët e thyera nuk mund të fluturojnë në shtëpi
Nuk mundem ta imagjinoj dot
Më intereson, por nuk ia vlen
Më trego se çfare kuptimi ka kjo
Më trego a ka kuptim kjo?
Bay byyy
Më thuaj

[Ref:]
Pranverë, verë
Ti u zhduke natën
Vjeshta erdhi përsëri
Ngriu në krahët e mi
Dashuria jote ndryshon
Më shumë se stinet
Kur të afrohem
Ti behesh i ftohtë pa asnjë arsye.

Pranverë, verë
Ti u zhduke natën
Vjeshta erdhi përsëri
Ngriu në krahët e mi
Dashuria jote ndryshon
Më shumë se stinet
Kur të afrohem
Ti behesh i ftohtë pa asnjë arsye.

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018