A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Dafina Zeqiri & Lurro - Kapma Doren

Teksti i këngës:

Nese don me, don cka nin ti
Pse s'po vjen doren me ma kap
Pse s'po vjen doren me ma kap
Me ma kujtu qe jam e lumtur
Qe jam e lumtur n'qet kohe (Qe jam e lumtur n'qet kohe)
Levizni tash, zor qe kthehet mo
Tregoma durt se e boj per ty
Une jam e gatshme me e majt pi qejfin tone

[REF.:]
Keshtu qe coni durt nalt
Coni durt nalt, coni durt nalt
Coni krejt durt nalt
Kape melodin, lem me t'pershku
Kape melodin, lem me t'pershku

Jam me ty qado qe t'bohet
E din ti qe gjithmone jam per
Kjo ndjenje nuk plaket
Sillet rrotull, ndjej tatarrapa
Levizni tash, zor qe kthehet mo
Tregoma durt se e boj per ty
Une jam e gatshme me e majt pi qejfin tone (Ehi)

[REF.:]
Keshtu qe coni durt nalt
Coni durt nalt, coni durt nalt
Coni krejt durt nalt
Kape melodin, lem me t'pershku
Kape melodin, lem me t'pershku
Keshtu qe comi durt nalt
Coni durt nalt, coni durt nalt
Coni krejt durt nalt
Kape melodin, lem me t'pershku
Kape melodin, lem me t'pershku

Pse s'po vjen doren me ma kap
Qe jam e lumtur, qe jam e lumtur n'qet kohe
Levizni tash, tregoma durt
Une jam e gatshme

Kemi krijuar një rubrikë të re me Akorde Këngësh Shqip. Ju lutemi të na ndihmoni nëse mundeni me akordet e kësaj kënge. Faleminderit për kohën tuaj!


(Nëse Keni)


(Mund të lihet bosh)


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019