Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dafina Zeqiri - Adios Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  59oky rruges hecja
ooooooo........oky
Dhoma e fjetjes pa ajros
E ti lakuriq po flen
Dhe era në banes
Parfim tfemrave po vjen
dy gota në tavolinë
e ti vishnje nuk pin
Numra te ri në telefon
E kto bikine tmiat sjon.

Ref:
honey VeT E Lype
Adios!
honey VeT e Lype Adios
HOney VeT e Lype
Adiooos!
Hej Papi
It’s Over!!!(2x)

Hej..Hej..Hou..Hej a Hej..Okay!

Shejat ne qaf kush ti la

Mos më thuaj që se din
Unaza jote eshte në toke
Kmisha jote plot karmin
Era dhomes i vjen tim
Ti cigare nuk pin
Numra te ri në telefon
E kto bikini tmiat sjon.

Ref:
Honey VeT E Lype
Adios..!
Honey VeT e Lype
Adios..!
Hoeny

HOney VeT e Lype
Adios..!
Hej Papi
It’s Over!!!(2x)

I Told yOu. Trust Me... No matter WhaT They Say..!
shiken e briken eqiken siken e breken e thej


Ky tekst u dërgua nga  donjetaDafina Zeqiri
Renditja: Top 200
Publikimi: 12/06/2008
Festivali: Polifest 2008


Dafina Zeqiri - Adios
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Adios".
3. Video është e këngës "Adios", por nuk këndohet nga Dafina Zeqiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dafina Zeqiri:


Komente 17