Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Dafina Zeqiri - Dua Qe Ti Ta Di (Remix)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dua Qe Ti Ta Di (Remix)".
3. Video është e këngës "Dua Qe Ti Ta Di (Remix)", por nuk këndohet nga Dafina Zeqiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Dafina Zeqiri - Dua Qe Ti Ta Di (Remix)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  21

Dafina Zeqiri

"Dua Qe Ta Di"

Këngë e albumit:

"Just Me"

Komente

2 🔥

03/10/2011

2011-10-03T08:01:40+00:00Ne dhomen time...

Ne dhomen time
e vetmuar tani
veten e pys
se çfare na ndodhi
pse me nuk jemi ne... ne...

Ne dhomen time...

2x:
Me nuk te kuptoj
çdo gje mes nesh ka ndryshu
sa te lumtur ishim ne
sa te lumtur ishim dikur

Une dua
une dua qe ta di
ku na humbi kjo lumturi
ne dikur duheshim
pse nuk duhemi tani?
me nuk jemi si ne fillim
dua ta di çka beme gabim
s´ka me mirekuptim
dua nje shpjegim

Ne dhomen time...


Ky tekst u dërgua nga Ronnie
Më Shumë Këngë Nga Dafina Zeqiri:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet