Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dafina Zeqiri - Interlude (Alban Makolli) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  10OK, nese asaj e kam ble banes...
ty... ta kam ble ni paqet fara...
Edhe ajo eshte e bleme.
Nese asaj i kam dhuru lule...
ty ta kam pagu taxin...
Edhe ajo a pages.
Po spo muj me marr vesh pse kjo pune ka stop
e pse kjo pun ka bllok.


Ky tekst u dërgua nga Arta


Nuk kemi video për këtë këngë.


Dafina Zeqiri
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2008


Dafina Zeqiri - Interlude (Alban Makolli)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Interlude (Alban Makolli)".
3. Video është e këngës "Interlude (Alban Makolli)", por nuk këndohet nga Dafina Zeqiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dafina Zeqiri:


Komente 0