A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Dafina Zeqiri - Rock This Club


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  64

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

02/07/2010

2010-07-02T09:22:38

Këngë e albumit:

"Just Me"

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2010


Rock This Club Ou`wOu
Rock This Club Ou`wOu
Let's Rock This Club Ou`wOu
Let's Rock This Club Hey !

Tonight I`m gonna get my girl on
I send a text from my cell phone Wuo
We gonna party like you wouldn`t know
I see the leader something's going On Wuo
I got my Louis Vuitton
come on let's party on
Let's get some fresh Champagne
How about Moet Chandon
It's time to get it on
Got your love all night long
I like it all the time
Let's ROCK
Keep it Movin' On !

Reff : (2x)
There's a party over here
Come and dance anywhere
Let's party all night
Let's Rock This Club !
Oh Yeah Oh yeah..
Throw your Hands in the Air
Tonight (rock this club)
Tonight (rock this club)
At This Club Babbe .!

Are Youu ReaDy FOr Some More..(H) !!

It's Time to Rock it on The dance floor
The Dj's Jumping
And I`m wanting more
We gonna party till the Sunrise
and get in Trouble To To-Tonight
I got my Louis Vuitton
come on let's party on
Let's get some fresh Champagne
How about oh don't you know
It's time to get it On
Get your love all night long
I like it all the time
Let's ROCK
Keep it Movin' On !

Reff: (2x)
There's a party over here
Come and dance anywhere
Let's party all night
Let's Rock This Club !
Oh Yeah Oh yeah..
Throw your Hands in the Air
Tonight (rock this club)
Tonight (rock this club)

As were dancing to the noize
I see the light under eyes
The music got me hypnotized
So let's rock this club tonigh

RoCk Thiss CLubb (ii`yeah)

Reff: (2x)
There's a party over here
Come and dance anywhere ( ii`yeah )
Let's party all night ( let`s rock this club babe )
Let's Rock This Club !
Oh Yeah Oh yeah..
Throw your Hands in the Air
Tonight (rock this club) ( tonight, tonight, tonight )
Tonight (rock this club) .

Tonight
Rock This Club, Rock This Club, Let's Rock This Club
Tonight, Tonight* .


Ky tekst u dërgua nga Vale.k   TONIGHT   BSWE89   NITAW   Linn`a   fabulous   blenda64   CindyMK   saramk
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019