Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dafina Zeqiri - Kjan Sy Zeza Per Jaran (Feat. Gratë)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17

ndrras te vekut kush po kjan
kjan syzeza o per jarane
kjan syzeza o per jarane
dushk e bar o ne mal po i thane

dushk e bar ne mal po i thane
nuk pe len o veren me dal
nuk pe len o me dal sivjet
per at djal o qe naj ka vdeke

per at djal o djale te ri e a e din
atdhe ku e kan shtie a e din atdhe ku e kan shtie nvorre treja o ner qat blije

nvorre treja o ner qat blije
amjep iz oj nan tshoj e trri e
a mjep iz oj nan te shkoj e te rri
e se kem pas oj nan jaranie

Ky tekst u dërgua nga Lenaaaaa


Nuk kemi video për këtë këngë.


Renditja: Top 200
Publikimi: 06/01/2011


Dafina Zeqiri - Kjan Sy Zeza Per Jaran
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kjan Sy Zeza Per Jaran".
3. Video është e këngës "Kjan Sy Zeza Per Jaran", por nuk këndohet nga Dafina Zeqiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dafina Zeqiri:


Komente 1