Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dafina Zeqiri - Tango (Feat. Ledri Vula)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  42

me tago ne jetojm
(taram) me tango ne vallzojm
nanaranana
tango mmmmmm....
tango ritmi i jetes
tango shije fantastike

Ky tekst u dërgua nga  AgNnNesssAFeaturing: Ledri Vula
Renditja: Top 200
Publikimi: 02/06/2011


Dafina Zeqiri - Tango
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tango".
3. Video është e këngës "Tango", por nuk këndohet nga Dafina Zeqiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dafina Zeqiri:


Komente 9