Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dafina Zeqiri - Supernova  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  289

Këngë e albumit:

"Just Me"

Pjesëmarrëse në

VFM 2012

Komente

25 🔥

07/12/2011

2011-12-07T16:06:47+00:00Femna amazing
Te ti po kthehet prap
Bota o ne rrezik
Superheronje nuk ka
Yjet po bin posht
Diqka po shkelqen lart
Jam un qe po vi pas,
Nje drite qe po duket qart.

Refreni:
Cuz im you`r supernova nova nova
Im you`r supernova nova nova
Im you`r supernova nova nova
Im you`r supernova
Im you`r supernova

Pa supersilling
Osht ky moment
Kejt mu pom shohin
Si fenomen
Mjafton ideja
Te me kerkosh
Kur ka dinamik
Per veshin tend

Jam plot me energji
Ti nuk e shpeton kurr
Nese je pozitiv
Ather me ty do jem un
Drita qe vjen tek ti
Ritem qe nuk ka fund
Un e thy rregullin
Ligjet i vendosi une

Diqka po shkelqen lart
Jam un qe po vi pas
Nje drite qe po doket qart
Nje drite qe po doket qart

Diqka po shkelqen lart
Jam un qe po vi pas,
Nje drite qe po doket qart
Nje drite qe po doket qart

Refreni:

Cuz im you`r supernova nova nova
Im you`r supernova nova nova
Im you`r supernova nova nova
Im you`r supernova
Im you`r supernova

Jam ajo qe ti beson
Dhe un fluturoj ni kom me ty
Ti sa her ndihesh vet
Thirrum prap me nje shenje
Dhe un vi te shpetoj
Nga qdo rrezik.

Im you`r supernova hoou ou houu yeahh
Im you`r supernova hoou ou houu oooo

Cuz im you`r supernova nova nova
Im you`r supernova nova nova
Im you`r supernova nova nova
Im you`r supernova
Im you`r supernova

Cuz im you`r supernova nova nova
Im you`r supernova nova nova
Im you`r supernova nova nova
Im you`r supernova
Im you`r supernova

IM YOU`R SUPERNOVA .!


Ky tekst u dërgua nga Dafinna.   Leonnora   NITAW
Më Shumë Këngë Nga Dafina Zeqiri:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet