Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Dafina Zeqiri - Unë Kjo Jam
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Unë Kjo Jam".
3. Video është e këngës "Unë Kjo Jam", por nuk këndohet nga Dafina Zeqiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Dafina Zeqiri - Unë Kjo Jam  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  68

Këngë e albumit:

"Just Me"

Komente

5 🔥

01/12/2011

2011-11-30T23:00:00+00:00Yeah' ooou . Yeaahh HouO!

Ishe i pari që më donte aq shum,
s'dija cka ësht përkushtimi tek un..
doje t'rinim dit e nat non stop,
ëndërroja sikur kisha gjetur gjithçka
ësht ilegale që të them t'pëlqej
edhe pse ti nji tjetër femër
sot ti ndjen baby .
Uou ouu uouuu

M'premtove se bashk do të rim,
po ti sot po e shkel
pse nuk do të kthehesh prap tek un
edhe sikur të ket një çmim
un s'dorzohem prap
se dua me cdo kusht
tët kem ty uuu yeaah..

Reff: (2x)
Sa vlen ti, më thuaj ta di
kur s'do te ndalem të mendoj se të kam
sot un besoj, se jam në koh
ty tët rifitoj zemër un kjo jam!

Herën e fundit ne u pam në rrug
buzëqeshje dhe folje butë
u solla ndryshe gjer ne fund
dhe i thash vetes ca po më ndodh kshu
nuk e di pse në një moment
u ktheva pas për tët then se baby
Të dua mos ik!!

M'premtove se bashk do të rim,
po ti sot po e shkel
pse nuk do të kthehesh prap tek un
edhe sikur të ket një çmim
un s'dorzohem prap
se dua me cdo kusht
tët kem ty uuu yeaah..

Reff: (2x)
Sa vlen ti, më thuaj ta di
kur s'do te ndalem të mendoj se të kam
sot un besoj, se jam në koh
ty tët rifitoj zemër un kjo jam!

Ti e di'ah
e ndjen'yeah
ti e di'yeah se..
se un me ty jam baby
Hou, zemër më fal (më fal)
se un kjo jam!

Reff: (2x)
Sa vlen ti, më thuaj ta di
kur s'do te ndalem të mendoj se të kam
sot un besoj, se jam në koh
ty tët rifitoj zemër un kjo jam!


Ky tekst u dërgua nga  saramk
Më Shumë Këngë Nga Dafina Zeqiri:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet