Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dafina Zeqiri - Me Mungon Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  62

Baby...
Pse ? Te dua
Eshte nate dhe rruga bosh
Un e vetme qaj mbi trupin e tij
Kte fund nuk e meriton
Skam as forc ta kthej ne jet, serish
Sa me mungooooon , zemer pse ky fund(nono)
Me nuk jeton, ai qe doja shum, houuuw.

Me te kalova shum dhe bashk ne jemi rritur
E njejta rrug,dhe shkove ,e njoh me mir se veten
Te dy me shume se shok mendonim per me tepeeer, me teeper baby eyeyyii.

Pozitiv gjithmon
Jo nuk arrij te dij psee ky inaat
Ai doren ma leshoj dhe..
As lamtumire nuuk me thaaa.
Saa me mungoooon , zemer pse ky fund (nonono)
Me nuk jetooon, ai qe e doooja shuuum houuwh

(2x)
Me te kalova shum dhe bashk ne jemi rritur
E njejta rrug, dhe shkove ,e njoh me mir se veten
Te dy me shume se shok mendonim per me tepeeer, me teeper baby eyeyyyi.

Ti me sheh nga larg po me qesh te une tii ..
Aj qe te me thoj .
Mbaje koke lart vetem lot s'dua nga ti
Nooo no no noo ohh woooooh ..


Ky tekst u dërgua nga Adelinaa   LinaLinDafina Zeqiri
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2011


Dafina Zeqiri - Me Mungon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Mungon".
3. Video është e këngës "Me Mungon", por nuk këndohet nga Dafina Zeqiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dafina Zeqiri:


Komente 8