A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Dafina Zeqiri - Hate You, Love You


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  216

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

25/09/2015

2015-09-25T16:10:19

Muzika & Teksti:

Dafina Zeqiri

Orkestrimi:

Big Bang (Arbër Gjikolli)

Video Produksioni:

MAX Production


Uuu Uuu Uuu Uuu

I get the butterflies
Everytime when ur around
Dimples on, feet on the grown
Mi heart so fly, Im naked

So light I feel ur touch,
Of ur heat
I feel the touch as when u speak
Mi get the chills Im givin me up so easy

x2
Oh my oh my
Oh my oh my
Oh my oh myyyy

We started of as friends
Chillin smookin up the sess
Rollin, lighting It up again till there Is no more!
Then Me, I make the "call"
Delivery in front my door
We continue living large
I think Im falling for Him

x2
Oh my oh my
Oh my oh my
Oh my oh myyyy Mmm

Cuz I hate You, But I love u at the same time
Yes I hate You, But I love u at the same time
Yes I hate You, But I love u at the same time
Yes I hate You, But I love u at the same time

x2
Face to face
The admitting starting Warm
Promises we "keep along"
But Its to hard, I cant help it

Mm I might seem, jealous at times...
But that Cause Me, I want you to be only Mine!
I admit I might be, Jealous at times
Dont want to share him, want him All mine!

x2
Oh my oh my
Oh my oh my
Oh my oh myyyy

Mmm
Cuz I hate You, But I love u at the same time
Yes I hate You, But I love u at the same time
Yep I hate You, But I love u at the same time
Yes I hate You, But I love u at the same time

I know I can be, jealous at times
But that Is cause I want You All Mine!
I know I can Be, Jealous at times
Cause I want You all Mine, All Mine!!!!

x2
Oh my oh my
Oh my oh my
Oh my oh myyyy

Cuz I hate You, But I love u at the same time
Yes I hate You, But I love u at the same time
Yes I hate You, But I love u at the same time
Yes I hate You, But I love u at the same time

mmm
Cuz I hate You, But I love u at the same time
Yes I hate You, But I love u at the same time
Yes I hate You, But I love u at the same time
Yes I hate You, But I love u at the same time
I hate You, But I love u at the same time
I hate You,I love u
I said, I hate You, But I love u at the same time
I hate You,I love u
I love u,
I love u, when I hate u,
When I love u
I love u, when I hate u,
I mean, I love u
But, I hate u
But, I love u
And I love u when I hate u

Oh my oh myy


Ky tekst u dërgua nga MedinaThaqi1
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019