A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Dafina Zeqiri - Be A Man Once


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  255

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

27/07/2015

2015-07-27T02:32:01

Muzika & Teksti:

Dafina Zeqiri

Muzika & Teksti:

Arianit Palaj

Orkestrimi:

Big Bang (Arbër Gjikolli)

Orkestrimi:

Stash

Video Produksioni:

Filmnation


Moneyz

Its D- edhe niher,
jau zhduki llafet npluhun
They end up in the air!
krejt i mrriva vet,
wasn't your help that got me here (here)
Kshtu qe b-is, get up of them knees
Njekni ju beleshin,
while im chasing dreams.
Menojn qe s'e di
I know, but i dont mind
Qka ki me thon mrapa, I be flying high

Mun mem njek, po smun mem prek...
Sosht e let, but i do what it takes
Po don me bo ron? raise the stakes
Veq qe ki kujdes, se tlo pa brek!
Its #MONEYZ Team, and I'm the HEAD!
Kur ska Dafin, kurgjo sosht e njejt
E krejt kjo munet me ndrru shum shpejt
Duffy'e on a different stage

REF.:
Ka me kalu shum kohe e ki me kujtu,
momentet qe me mu i ke pas!
E kur t'vjen ky moment nuk kisha pas qef,
as ni lot ty met dal
Be a man once, Be a man once, Be a man
Be a man once, Be a man once, Be a man once

Why Dont You Be A Man?
A nuk mudesh nje here mu bo "TI"..
Why Dont You Be A Ma-a-an?
Qka Ndodhi me ty? (Ahh)
Nuk di!
Nale, fjalen,sa nuk ka rshit
nale veten,se keshin me ty
e tani duhet me pyt
Why Dont You Be A Man?

Mun mem njek, po smun mem prek...
Sosht e let, but i do what it takes
Po don me bo ron? raise the stakes
Veq qe ki kujdes, se tlo pa brek!
Its #MONEYZ Team, and I'm the HEAD!
Kur ska Dafin, kurgjo sosht e njejt
E krejt kjo munet me ndrru shum shpejt
Duffy'e on different stage

REF.:
Ka me kalu shum kohe e ki me kujtu,
momentet qe me mu i ke pas!
E kur t'vjen ky moment nuk kisha pas qef,
as ni lot ty met dal
Be a man once, Be a man once, Be a man
Be a man once, Be a man once, Be a man once

Nty tsho veq EGO, EGO, (arghh)
Mundohesh mu bo dikush qe nuk je-e!
(Ahh)
Leje qat EGO, EGO, (arghh)
Eyy, You look so ridiculous...

REF.:
Ka me kalu shum kohe e ki me kujtu,
momentet qe me mu i ke pas!
E kur t'vjen ky moment nuk kisha pas qef,
as ni lot ty met dal
Be a man once, Be a man once, Be a man
Be a man once, Be a man once, Be a man once
(BE A MAN ONCE)


Ky tekst u dërgua nga Dorentina A AdemiKartolina (3)

2018-10-15 06:51:48
Ja u zhduki llafet n’pluhun
They end up in the air!
Krejt i mrriva vet
Wasn't your help that got me here
U krijua nga dafi 2018-04-15 17:33:32
Nale, fjalen,sa nuk ka rshit
nale veten,se keshin me ty
e tani duhet me pyt
Why Dont You Be A Man?
2017-12-04 23:09:20
Ka me kalu shum kohe e ki me kujtu,
momentet qe me mu i ke pas!
E kur t'vjen ky moment nuk kisha pas qef,
as ni lot ty met dal
Be a man once, Be a man once

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019