Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dafina Zeqiri - A E Man N'men Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  32

[2x]
Se ti don mu kthy prapë te un, boy
Po unë ty stë du ma
Se pa ty unë jam e lumtur
Dhe nuk du me tpa

[4x]
A e man n'men?
A e man n'men?
A e man n'men ditën kur mle?

Nuk kom dashtë kurgjo prej teje
Kom dashtë diçka për ty
Ndoshta diçka t'mirë për neve
Po ti s'je kan aty
E tash po don mu kthy
E tash po don mu kthy
Masi që u kry

Nuk kom dashtë kurgjo prej teje
Po du mos me t'pa
E mos lyp kurgjo prej meje
Për ty mo nuk ka
Kshtu që t'lutna shko..
Shko, Mos u kthe ma

Krejtë qa ka metë
O ni kujtim i zbehtë
O tu u tretë
O tu, o tu u tretë

Lamtumirë ti the,ma nuk të du
Nuk je ti për mu
Nuk je ti për mu

[2x]
Se ti don mu kthy prapë te un, boy
Po unë ty stë du ma
Se pa ty unë jam e lumtur
Dhe nuk du me tpa

Mos u kthe ti mbrapa
Se kush je ti e kapa
Po po, e kapa
Yeah, yeah
Mos u mundo me bo hapa
Se kurrë nuk kthena mbrapa
Kaq me ty e pata
Tjetërkon e kapa...

Ti je, ti je
Gabimi im ti je
Ti je, ti je
E kaluara ime je

Lamtumirë ti the, ma nuk të du
Nuk je ti për mu
Nuk je ti për mu...

[2x]
Se ti don mu kthy prapë te un, boy
Po unë ty stë du ma
Se pa ty unë jam e lumtur
Dhe nuk du me tpa

[4x]
A e man n'men?
A e man n'men?
A e man n'men ditën kur mle?


Ky tekst u dërgua nga  TonnidasDafina Zeqiri
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/03/2019
Muzika: Dafina Zeqiri, Varrosi & Arianit Palaj
Teksti: Varrosi, Arianit Palaj & Akil Beqiri
Produksioni: BledBeats
Mix/Master: Lorenc Aliaj
D.O.P: Petrit Ukehajdaraj
Screenplay: Dina Morinaa
Drone Operator: Arton Krasniqi
Editing And Color Grading: Lee Berisha
Camera Assistant: Milot BunjakuDafina Zeqiri - A E Man N'men
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A E Man N'men".
3. Video është e këngës "A E Man N'men", por nuk këndohet nga Dafina Zeqiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (7)

13
6
3
8
9
10
20

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Dafina Zeqiri:


Komente 0