Më mbaj mend (për 1 muaj)


Dafina Zeqiri - ROFE

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "ROFE".
3. Video është e këngës "ROFE", por nuk këndohet nga Dafina Zeqiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Dafina Zeqiri - ROFE  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20

Teksti:

Arianit Palaj

Muzika & Teksti:

Dafina Zeqiri

Komente

Asnjë Koment

14/04/2019

2019-04-14T17:00:37+00:00Hook
Jo nuk ka fore u know
Fore me mu nahh
Family o njo
Ekipa o n’to

Yeah Yeah
Ky o veni jem
E pse po vin
E din kur i she, yuh

Jo nuk ka fore u know
Fore me mu nahh
Family o njo
Ekipa o n’to

It is my way
Our way
Se ky ven i joni
I joti ma anej

Rap 1
Sa e mir, sa e keqe!
Pse pom thirr veq qe mete?
Tash e mire, komplimente...
Ku pe sill? Ca mshefe?
I ni si mure prej letre
Foret lej naj tjetre
I kom tmit perreth vete
You don’t f**k with JEFE

Kur vi une tell them bi**hes to move way back
Tell em u dnt f**k around cuz u get pay back
Mos mshti se kam shum njerez and they got my back
Been in this game way to long, Moneyz till I die

Kur vi une yeah
Kur vi une
Ben away for way to long
Por...
Kur vi une...
Kur vi une yeah...
Kur vi une...
Ti e din qe uneeeeeee
Ti e din, din

Hook
Jo nuk ka fore u know
Fore me mu nahh
Family o njo
Ekipa o n’to

Yeah Yeah
Ky o veni jem
E pse po vin
E din kur i she, yuh

Jo nuk ka fore u know
Fore me mu nahh
Family o njo
Ekipa o n’to

It is my way
Our way
Se ky ven i joni
I joti ma anej

Nuk ka fore nahhh
Nuk ka fore nahhh
When I pull up with my Team yeah
Nuk ka fore no! Nahhhh

Yeahhh Yeahhhhhh
My Teammmmm
(Yeahhhh)
Big Teammm
(Yeahhhh)
Di’Moneyzzzz
(Yeahhh,Yeahhhh,Yaa)

Kur vi une tell them bi**hes to move way back
Tell em u dnt f**k around cuz u get pay back
Mos mshti se kam shum njerez and they got my back
Been in this game way to long, Moneyz till I die

Intro...

Hook
Jo nuk ka fore u know
Fore me mu nahh
Family o njo
Ekipa o n’to

Yeah Yeah
Ky o veni jem
E pse po vin
E din kur i she, yuh

Jo nuk ka fore u know
Fore me mu nahh
Family o njo
Ekipa o n’to

It is my way
Our way
Se ky ven i joni
I joti ma anej


Ky tekst u dërgua nga Sara GKartolina (2)

7
6

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Dafina Zeqiri:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet