A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Dj Hamida - Désolé Por Favor  (Feat. Aymane Serhani & Dafina Zeqiri)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  20

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

21/06/2019

2019-06-21T16:54:16

AYMANE:
Mek nessi style records
Aymane serhani
Dj Hamida el'beau gosse
Dafina Zeqiri

[Refreni]
AYMANE:
Désolé por favor
Bik manzidch ndor
Manich aaref ki srat
Dat galbi ou taret

DAFINA:
Désolé por favor
Nuk kom dasht kjo me ndodh
Pergjithmone nuk kom thone
Faji nuk osht te une

AYMANE:
Ila cheftouni bizarre
Way c'est à dire, ay galbi medhrar
Ou matebghich radjel roumanssi
Yaw tabghi el kedab ou el Qassi

DAFINA:
Eee pe di une pe di
Po si une se ki
Po knon per dashni
Oo kalon edhe ti

AYMANE:
Ay dori dori, dori
Ay tweli tweli
Kount dayrek fi aeyni
Oh douk tenedmi

[Refreni]
AYMANE:
Désolé por favor
Bik manzidch ndor
Manich aaref ki srat
Dat galbi ou taret

DAFINA:
Désolé por favor
Nuk kom dasht kjo me ndodh
Pergjithmone nuk kom thon
Faji nuk osht te une

DAFINA:
S'besoj ne premtime
E perralla t'shtrume ne ket Sahara
Qka menove ti nuk e di Habibi
Zemren e thyme prej meje se ki

AYMANE:
Ay dori dori, dori
Ay tweli tweli
Kount dayrek fi aeyni
Ooo douk tenedmi

[Dafina Zeqiri]
Ay pe di une pe di
Po si une se ki
Po knon per dashni
Ooo

[Refreni]
AYMANE:
Désolé por favor
Bik manzidch ndor
Manich aaref ki srat
Dat galbi ou taret

DAFINA:
Désolé por favor
Nuk kom dasht kjo me ndodhe
Pergjithmone nuk kom thon
Faji nuk osht te une

AYMANE:
Ay kounti tgouli
Ya maaya tgouedi
Yay yay yay yay

DAFINA:
E une nese vi qfar premtimi ki ti
Yay yay yay yay

AYMANE:
Ou ya galbi ya ndirlah double tout
Yay yay yay yay
Ya aaqli ya ndirlah mise a jour
Yay yay yay yay

[Refreni]
AYMANE:
Désolé por favor
Bik manzidch ndor
Manich aaref ki srat
Dat galbi ou taret

DAFINA:
Désolé por favor
Nuk kom dasht kjo me ndodhe
Pergjithmone nuk kom thon
Faji nuk osht te une


Ky tekst u dërgua nga bimapranivishnjengotKartolina (3)

U krijua nga Anxhelina leka 2019-07-11 11:31:11
Pe di unë, pe di
Po si unë s'e ki
Po knon për dashni
O kalon edhe ti
2019-06-24 11:51:48
S'besoj në premtime
E përralla t'shkrume në kët Sahara
Qka menove ti, nuk je ti Habibi
Zemrën e thyme prej meje s'e ki
2019-06-24 11:49:36
Désolé por favor
Nuk kom dasht kjo me ndodh
Përgjithmonë nuk kom thon
Faji nuk është te unë

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019