Më mbaj mend (për 1 muaj)


Dafina Zeqiri - Merri Krejt

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Merri Krejt".
3. Video është e këngës "Merri Krejt", por nuk këndohet nga Dafina Zeqiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Dafina Zeqiri - Merri Krejt  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  26

Muzika & Teksti:

Elinel

Komente

Asnjë Koment

12/02/2020

2020-02-12T17:00:12+00:00Merri krejt se kto sene ke lon
Se ti vet ke thon
Vec dashnia nuk mjafton
No, no, no no no
Fjalet qe ke thon,
Sheja shum kan lon
Vec dashnia nuk mjafton
No, no, no no no

Na na na, na na e
Vec dashnia nuk mjaftoi no no no(x2)

Dashni dashni,
Dashni ke pas
Dashni tkom dhon,
Edhe kur se ki shfaq
Tash pi tash pi
Tash pi pa mas
Tash pi mu ngjall
E spi mu knaq

Un e ti un e ti un e ti
Premtime plot tham
Un e ti un e ti un e ti
Ton jeten bashk tham
Un e ti un e ti un e ti
Fjalt na ku i lam
Un e ti un e ti un e ti...

Merri krejt se kto sene ke lon
Se ti vet ke thon
Vec dashnia nuk mjafton
No, no, no no no
Fjalet qe ke thon,
Sheja shum kan lon
Vec dashnia nuk mjafton
No, no, no no no

Na na na, na na e
Vec dashnia nuk mjaftoi no no no(x2)

Se di se di, jo ca ka ndodh
Pe ni pe ni, pe ni je ftoh
E di e di, e di je lodh
E di e di, ske nevoj me fol

Un e ti un e ti un e ti
Nuk jena mo bashk
Un e ti un e ti un e ti
Ku mle e ku tlash
Un e ti un e ti un e ti
Pa lidhje tbertas
Un e ti un e ti un e ti...


Ky tekst u dërgua nga Klaudia 🐣Kartolina (2)

19
32

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Dafina Zeqiri:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet