Më mbaj mend (për 1 muaj)


Dafina Zeqiri - Million $

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Million $".
3. Video është e këngës "Million $", por nuk këndohet nga Dafina Zeqiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Dafina Zeqiri - Million $  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  21

Muzika:

Dafina Zeqiri

Teksti:

Elinel

Video Produksioni:

Entermedia

Komente

2 🔥

20/08/2020

2020-08-20T22:15:09+00:00As për million dolla
As për nji million une, s'ndryshova
Mu po mi numron dora dora
Dora dora
Mi numron dora dora million dolla
Edhe pa million dolla
Ktina i dukna si billion dolla

Hustle up, hustle up
Pare jam tu shti ën çorap
Do tjera me çant tu i bajt
Qaq shum pare menojn kontraband
Kurr un me perul kryt
Gjith nalt e kom majt
Dyshimet që i kam pas une shkova, i çova n'bank

Pa million dolla
Ktina i dokna si billion dolla
Mu po mi numron dora dora
Dora dora
Mi numron dora dora million dolla
Edhe pa million dolla
Zi zili ja

Zilia i mbyti do
2x
Edhe me trillion
prej vetit s‘dola
Ça dashta e bona
E jemja kurora
Me ekip take over
Ju jeni spektatora
Ta ta tola
Ta ta tola
Kurora

As million dolla
As për nji million une s'ndryshova
Mu po mi numron dora dora
Dora dora
Mi numron dora dora million dolla
Edhe pa million dolla
Ktina i dokna si billion dolla

Mu po mi numron pllumi pllumi
Mu numron dora dora
Million dolla


Ky tekst u dërgua nga Drilon Salijaj   Albafi2318

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Dafina Zeqiri:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet