Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dafina Zeqiri - Dashni (Feat. Muma)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  22

MUMA

Dashni
Ma more dashnin
Ke met tash veq tatu
Ke met tash veq tatu

Ku ke met Ku ke met
Kallzom a je mir a e din
Kallzom po shan a pom thrret?
Po shan a pom thrret?

Njerzit kan pa
Kan than ke fillu me qa
Se ti e din qka mke ba
Hajde zemer ku ke met

Dafina

A pi lajna inatet?
Me tni edhe ni nat e
Come again
Baby, come again

Mke mungu pej asaj nate
E di qe don ti hajde
Come again
Baby come again

Muma x Dafina

Dashni, ma more dashnin
Ke met tash veq tatu
Ke met tash veq tatu (no, no)

Dashni, ma more dashnin
Na metem pa u taku
Mo metem pa u taku

Dafina

Per neve
Qa menon, me vepra i ke than
Baby
(Per ty skom mo lot, jo mo lot jo)

Vetmi
Qa mbone mu
Sot fol alkoholi nfund ksaj gote qe sdin me mbaru
Oh vetmi
Tradhton dhe kjo raki
Se kur tkalon pija
Ti hala mbrenda meje rri

A pi lajna inatet?
Me tni edhe ni nat e
Come again
Baby, come again

Mke mungu pej asaj nate
E di qe don ti hajde
Come again
Baby come again

Muma x Dafina

Dashni, ma more dashnin
Ke met tash veq tatu
Ke met tash veq tatu (no, no)

Dashni, ma more dashnin
Na metem pa u taku
Po metem pa u taku

Oh Dashni i-yeah

O woah, ej yeah

Metem pa u taku
Metem pa u taku

Oh oh oh woah

Metem pa u taku
Metem pa u taku

Oh oh oh woah


Ky tekst u dërgua nga lolaDafina Zeqiri
Featuring: Endrit Mumajesi
Renditja: Top 200
Publikimi: 07/03/2022
Muzika: Cricket, Endrit Mumajesi & Dafina Zeqiri
Teksti: Endrit Mumajesi & Elinel
Video Produksioni: Entermedia
Produksioni: Cricket


Dafina Zeqiri - Dashni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashni".
3. Video është e këngës "Dashni", por nuk këndohet nga Dafina Zeqiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (2)

14
13

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Dafina Zeqiri:


Komente 5