Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dafina Zeqiri - Xhane Xhane (Feat. Klajdi Haruni & Bruno)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  9

Ja nisa mu bo hije
Afer teje t'jem
Vetem ti e dije sa jam lut gjithmon per ne
Sikor ne vendin tim te jesh pak
A ki me jetu dot vetem
Dhe prej dashnin te kthehet prap
Gabimet me ja fal

[REF.:]
Xhane xhane, xhane xhane
Gjith jeten ty ta kam dhane
Xhane xhane, xhane xhane
Gjith jeten ty ta kam dhane
Xhane xhane, xhane xhane
Gjith jeten ty ta kam dhane
Xhane xhane, xhane xhane
Gjith jeten ty ta kam dhane

Xha-xha xhane
Gjith jeten ta kom dha ta kom dhane
Xha-xha xhane
Gjith jeten ta kom dha ta kom dhane
Ku po ik ku po ik a thu n'mendjet e tij
Pa u pa pa u ni un e ti kena me pas gjith dashni
Jo prej teje se kom prit [?] se un keq mu ni
A ke ni a ke ni a ke ni se me ty kom ra n'dashni

[REF.:]
Xhane xhane, xhane xhane
Gjith jeten ty ta kam dhane
Xhane xhane, xhane xhane
Gjith jeten ty ta kam dhane
Xhane xhane, xhane xhane
Gjith jeten ty ta kam dhane
Xhane xhane, xhane xhane
Gjith jeten ty ta kam dhane

Xha-xha-xha xhane
Xha-xha-xha xhane
Xha-xha-xha xhane
Gjith jeten ty ta kam dhane
Xha-xha-xha xhane
Xha-xha-xha xhane
Xha-xha-xha xhane
Gjith jeten ty ta kam dhane

[REF.:]
Xhane xhane, xhane xhane
Gjith jeten ty ta kam dhane
Xhane xhane, xhane xhane
Gjith jeten ty ta kam dhane
Xhane xhane, xhane xhane
Gjith jeten ty ta kam dhane
Xhane xhane, xhane xhane
Gjith jeten ty ta kam dhane


Ky tekst u dërgua nga finchDafina Zeqiri
Featuring: Klajdi Haruni & Bruno
Renditja: Top 200
Publikimi: 15/09/2023
Teksti: Threedots, Elinel & Dafina Zeqiri
Video Produksioni: Entermedia
Produksioni: Threedots


Dafina Zeqiri - Xhane Xhane
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Xhane Xhane".
3. Video është e këngës "Xhane Xhane", por nuk këndohet nga Dafina Zeqiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dafina Zeqiri:


Komente 0