A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
 • 15-04-2016
  Këngëtarja që momentalisht ndodhet në Amerikë për ditëlindjen e saj është surprizuar nga producenti Rick Steel, me të cilin Daffy u njoh para katër vitesh, transmeton Telegrafi. Producenti i njohur ka folur fjalë të mëdha për artisten shqiptare, e cila po synon tregun ndërkombëtar. “Ky do të jetë viti më i rëndësishëm i karrierën time, fillimi i diçkaje aq të veçantë sa s’mund ta përshkruaj. Dua të të uroj një ditëlindje të madhe të madhe, super të lumtur Dafina Zeqiri! Të premtoj se bashkë do të bëjmë histori, ose do të vdesim ...

 • 24-02-2016
  Këngëtarja Dafina Zeqiri po pregaditet që shumë shpejt të lansojë në treg videoklipin e saj më të ri dhe lajmin për këtë gjë ka bërë të ditur vetë këngëtarja përmes një postimi në rrjetin e saj social në Instagram. Daffy ka publikuar sot një foto ku na ka treguar se si do të duket në klipin e saj të ri. Ajo ka vendosur që prap të veçohet për stilin e saj unik, ndaj dhe ka vendosur që sërish të vijë me elemente të reja. Në foto Daffy shihet teksa ka pikturuar një pjesë të fytyrës së saj me të kuqe, e ndërsa flokët ka vendosur ti ...

 • 05-02-2016
  Këngëtarja Dafina Zeqiri asnjëherë ska hezituar që para fansave ta ekspozojë trupin e saj, madje shpesh herë edhe nudo. Së fundmi ajo ka postuar një foto në rrjetin e saj social në Snap Chatt ku shihet tërësisht nudo veçse e kthyer me shpinë. Ajo ka vendosur një figurë emotions tek vithët për të mos i zbuluar edhe ato. 149/149221 ...

 • 28-01-2016
  Këngëtarja Dafina Zeqiri ka pozuar së fundmi para fotografit të njohur Artan Humolli, ku ka realizuar disa fotografi të reja. Një nga fotot e këtij seti e shfaq Dafinën më ndryshe dhe me plot stil. Ajo ka pozuar me të brendshme duke nxjerrë kështu në pah format seksi që ka, fotoja gjithashtu është e shoqëruar me një mor ngjyrash. Gjatë muajve të ardhshëm pirtet edhe një këngë e re nga këngëtarja....

 • 19-01-2016
  Këngëtarja Dafina Zeqiri pa dyshim që është shumë eskperimentale me flokët e saj. Nuk ka gati klip që Dafina mund të ketë të njejtin stil flokësh, kjo pasi asaj i pëlqen që çdo herë të vijë ndryshe. Së fundmi ajo ka postuar një video në llogarinë e saj në Instagram ku shihet se i ka rruajtur flokët vetëm në pjesën e pasme si në formë të një trekëndëshi. Këtë ndryshim ajo e ka bërë tek parukieri i saj i përhershëm, Kaci....

 • 31-12-2015
  Këngëtarja Dafina Zeqiri do të jetë pjesë e shumë programeve muzikore për këtë fundvit andaj veshja & stili janë një nga brengat krysore për këngëtaren. Së fundmi Daffy ka publikuar në rrjetin e saj social në Instagram ku shihet e veshur me një fustan të bardhë taman sikur të princeshave. E ata që po kujdesen për këtë look të këngëtares janë dezonjatorja Lia Stublla dhe parukieri i saj Kaci....

 • 08-12-2015
  Dafina Zeqiri, këngëtarja që shumë kush e pëlqen, kohën e fundit është duke qëndruar në Amerikë. Sipas disa fotografive që këngëtarja i poston në rrjetin SnapChat, ajo është nën shoqërinë e të dashurit të saj. Edhe pse ende nuk i ka zbuluar fytyrën, Dafina vazhdimisht ka postuar fotografi që kanë demonstruar dashurinë e saj për atë, njofton Klan Kosova. Por, sot edhe frizeri Kaci Lleshi ka postuar një foto së bashku me Dafinën, në Instagramin e tij. E vlen të përmendet mbishkrimi i saj… “Oksigjeni im” ka shkruar Kaci… ...

 • 28-11-2015
  Dafina Zeqiri, përmes rrjetit social Instagram, i ka uruar ditëlindjen nënës së saj. Po njëkohësisht ajo ka uruar gjithë shqiptarët për festen e 28 Nëntorit....

 • 26-11-2015
  Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri, ka bërë një photoshooting të ri. Ajo, shquhet për zërin e saj të vecantë, por janë edhe linjat e saj trupore, ato që komentohen jashtëzakonisht shumë. Daffy, e cila po shijon suksesin e këngës “Rude girl, duket tejet seksi në fotosesionin e lartëpërmendur, shkruan Indeksonline. Këngëtarja në fjalë, edhe një herë ka dëshmuar se linjat e saj trupore janë tejet perfekte....

 • 21-11-2015
  Nuk na vjen shpesh mundësia që të shohim këngëtaret tona pa make up, por herë pas here ato preferojnë që të publikojnë foto edhe kur janë natyrale. Së fundmi ka qarkulluar në rrjetet sociale një fotografi e këngëtares Dafina Zeqiri ku shihet e pa grmuar dhe në fakt fotoja e nxjerrë atë shumë më të vjetër në moshë. Kjo është arsyeja që shumë media & portale sot ta postojnë këtë foto të Dafinës me titullin: "Upss, Dafinë a je ti ?!"...

 • 19-11-2015
  Është përfolur një këngë nga Dj. flow, Dafina Zeqiri dhe Lumi B, e ajo do të dal këtë fundjavë. Indeksonline merr vesh se emri i këngës është ‘Rude Girl’. Kënga është bërë nga producenti i shumë hiteve: Big Bang Beats (Arbër Gjikolli). Nërsa teksi nga: Lumi B dhe Dafina Zeqiri. Kjo këngë është bashkëpunimi i parë mes Dafina Zeqirit dhe Lumi B, e cila këngë pritet të jetë një tjetër sukses i këngëtares. Këto janë disa foto nga xhirimet e këngës ‘Rude Girl’...

 • 14-11-2015
  Këngëtarja Dafina Zeqiri si shumë të tjerë i është bashkuar stafetës së përkrahjes ndaj shtetit francez, aty ku edhe po bëhen sulme terroriste aktualisht në Paris. Daffy ka postuar në rrjetet e saj sociale një fotografi me mbishkrimin "Pray for Paris", e ndërsa ka shkruar disa fjalë edhe nga vetja e saj. “Njerëzit duhet ta kuptojnë se sa shumë kemi nevojë për njëri-tjetrin & Ndaloni të gjitha marrëzirat tjera. Tani ose kurrë”, ka shkruar Dafina....

 • 13-11-2015
  Përfundimisht, Dafina Zeqiri ka arritur të jetë një trup super seksi. Linjat që ajo i ka formuar në bazë të ushtrimeve në palestër, e kanë bërë atë një nga femrat e pakrahasueshme në estradë, shkruan Indeksonline. Dafina kësaj radhe ka dalë me një foto mjaft provokuese, ku asaj i dalin në pah format trupore....

 • 07-11-2015
  Në rrjetet sociale ka qarkulluar së fundmi një fotografi e postuar nga Lumi B dhe Dafna Zeqiri ku ata shihen së bashku. Lumi & Dafina kanë një miqësi prej vitesh dhe shumica r projekteve të tyre lidhen me studion e përbashkët në të cilën punojnë: "Red Box Entertainment". Ndërkohë që mësohet se së fundmi dyshja i është futur punës për të sjellë një bashkpunim të ri i cili prap do të jetë produkt i RED BOX. 146/146939 ...

 • 04-11-2015
  Këngëtarja Dafina Zeqiri ndonëse e angazhuar së fundmi me sjelljen e projektit të saj më të ri muzikor, ajo prap si duket po gjen kohë për pushime dhe pak atraksion. Së fundmi Dafina bashk me disa miq të saj ka vizituar majën më të lartë në Kosovë, Gjeravicën. Lartësia prej 2656 metrave është arritur të shkelet edhe nga këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri, e cila në njërin nga gurët në majë ka gdhendur emrin e saj dhe datën e djshme. Dafina ka postuar edhe disa foto & video në Instagram ku shihet bashk me shoqërinë e saj në Gje...

 • 02-11-2015
  Këngëtarja Dafina Zeqiri ka realizuar një set të ri fotografik me rastin e festës së Halloween-it. Ajo ka zgjedhur që të vishet si një mace e zezë seksi duke i ngjasuar kështu Pnaterës së Zezë, e cila është një ndër personazhet më të frikshme të filmave. Dafina ka postuar fotot e realzuara në rrjetet e saj sociale dhe me ç'rast ka marrë shumë komente. 146/146847 ...

 • 01-11-2015
  Këngëtarja Dafina Zeqiri ka qenë e ftuar sot në emisionin "1 kafe me Labit" për të shpalosur disa nga më të rejat nga karriera e saj. Ndër të tjerash këngëtarja ka prononcuar se së fundmi ka blerë një makinë të tipit "Audi Q7" me vlerë pej 40.000 euro. Dafina shumë shpejt do të niset drejt Shteteve të Bashkuara të Amerikës, e ndërsa para se të shkojë atje do të lansojë edhe një projekt të ri muzikor....

 • 29-10-2015
  Dafina Zeqiri është jashtëzakonisht aktive në rrjete sociale. Së fundmi ajo ka publikuar edhe një foto tjetër në të cilën është shfaqur kogja provokative. Tek kjo foto Daffi është shfaqur vetëm në sutjena....

 • 28-10-2015
  Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri, shquhet për zërin e saj të vecantë. E tani janë të pasmet e saj, ato që kanë fituar një vëmendje bukur të mirë, shkruan Indeksonline. Ndryshe Duffy, është njëra ndër këngëtaret më të pëlqyera në vendin tonë....

 • 26-10-2015
  Së fundmi këngëtarja Dafina Zeqiri ka qenë fokus i medieve rozë. Dhe e gjithë kjo falë lidhjes së saj me djaloshin nga Republika Domenikane. Këngëtarja është parë disa herë me të dashurin mirëpo asnjëherë nuk ka dhënë ndonjë deklaratë konkrete rreth lidhjes së saj. Në fotografinë e siguruar nga Prive, është parë teksa i dashuri i saj shihet në njërën nga qendrat e fituesit në Prishtinë ku me gjasë është duke e pritur këngëtaren. Përndryshe Indeksonline para pak ditëve kishte publikuar edhe disa foto dhe informacionin se ai ta...

 • 25-10-2015
  Kohët e fundit po flitet për një lidhje dashurie të Dafina Zeqirit, mirëpo akoma mbetet e pakonfirmuar një gjë e tillë. Thuhet se i dashuri i këngëtares quhet Jose dhe vjen nga Republika Dominikane. Sido që të jetë, kjo mbetet akoma në nivelin e spekulimit, pasi nuk është pohuar nga vet ajo. Porse në një postim në Instagram, Dafina ka bërë një dedikim romantik drejt dikujt që dëshiron ta ketë vetëm për vete. “E di se mund të jem xheloze me raste, por kjo ndodh se unë dua që ti të jesh vetëm i imi!”, shkruan këngëtarja. Pos...

 • 24-10-2015
  ExpressRozë tashmë kë hyrë në sezonin e tij të dytë. Emisioni realizohet në bashkëpunim me platformën më të madhe të shqiptarëve Digital Këtë javë Express transmeton emisionin e javës së kaluar ku mysafirë ishin Dafina Zeqiri, Lyrical Son, Afrim Muçiqi dhe Mihrije Braha. Dafina ka bërë njërën prej intervistave më interesante në javën që lam pas, derisa ka treguar se ku do të jetë edhe për vitin e ri. Këngëtari Afrim Muçiqi ka folur për përshtypjet e tij për Rita Orën ku ai këndoi në dasmën ku këngëtarja mori pjesë. Një i ftu...

 • 22-10-2015
  Dafina Zeqiri pa dyshim që është njëra ndër femrat e cila nuk din të ndalet. Ajo së fundmi ka habitur të gjithë me një fotografi tjetër të publikuar në llogarinë e saj në Instagram. Në këtë foto ajo është shfaqur tejet seksi duke ekspozuar edhe një herë të pasmet e saja për të cilat duke që ka ushtruar një kohë të gjatë. Këngëtarja gjithashtu është në përfundim të lansimit të bashkëpunimit të saj me Lumi Bdhe Dj Floë....

 • 21-10-2015
  Këngëtarja Dafina Zeqiri ka një kohë të gjatë që është fokus i mediave rozë. Së fundmi ajo është përfol edhe për lidhjen e saj me një të huaj me emrin Rodriguez. Mirëpo sipas burimeve të Indeksonline, thuhet që emri i të dashurit të është Hose, ndërsa që ka tashmë e dy muaj që jeton në Kosovë teksa është duke banuar nën një kulm me këngëtaren. Hose përndryshe është Spanjoll mirëpo jeton në Amerikë....

 • 21-10-2015
  Këngëtarja Dafina Zeqiri është përherë aktive në rrjetet e saj sociale, sidomos në Instagram ku edhe numëron një numër të madh fansash në këtë rrjet. Dafina është një ndër personazhet publike më të përfolura dhe gati çdo foto e saj e postuar në rrjetet sociale komentohet nga mediat & nga publiku. Së fundmi në media ka qarkulluar fotoja e saj e fundit në Instagram të cilën ajo e ka postuar sot, ku shihet në makinë teksa i flihet gjumë. Por ajo çfarë tërheq më shumë vëmendjen janë çorapet e saj të cilat kanë shenjën e Marihuanë...

 • 13-10-2015
  Këngëtarja Dafina Zeqiri duket që e ka marrë shumë seriozisht punën e të pasmeve. Ajo së fundmi ka publikuar një foto tjetër me qëllimi ekspozimi të linjave të saja të cilat dita ditës po bëhen e më seksi, raporton Indeksonline. Mesa duket Dafi ka vendosur që përfundimisht mos ta lëshojë kurorën si njëra ndër femrat më të kompletuara të skenës shqiptare....

 • 12-10-2015
  Se ajo është ndër femrat më seksi të estradës shqiptare, kjo nuk ka asnjë pikë dyshimi. Fjala është për këngëtaren Dafina Zeqiri e cila së fundmi ka publikuar edhe një foto tjetër në të cilën është shfaqur shumë seksi. Në mbishkrimin e fotos, Dafina ka treguar që është duke punuar për linjat e saja e sidomos për të pasmet. Por që i duhet ende kohë që t’i bëjë ato të “forta”....

 • 07-10-2015
  Dafina Zeqiri është rikthyer me foto seksi. Ajo së fundmi ka publikuar një foto në të cilën është shfaqur më tërheqëse se kurrë. Pas dy jave ushtrime të rregullta, Dafina ka surprizuar me një foto të tillë e cila nuk ka ikur pa u komentuar nga shumë ndjekës të këngëtares. Ndërsa që është duke e shijuar suksesin e këngës së saj të fundit “Hate you, Love you”....

 • 03-10-2015
  E njohur për stilin e sajë të veçantë si në dukje ashtu edhe në muzikë, arriti të bëjë për vete shumë zemra. Është fjala për këngëtaren Dafina Zeqiri e cila para një jave publikoi këngën e saj të re "Hate you, Love you". Edhe pse kënga është në gjuhën angleze kjo nuk i ka ndaluar fansat e këngëtares që ta pëlqejnë këngën. E një gjë të tillë na e vërteton edhe numri i klikimeve në YouTube që ka arritur në 1 milion brenda një jave, transmeton Indeksonline. Pa dyshim se ky do të jetë hiti tjetër i këngëtares për këtë vit. Daffy ka fal...

 • 01-10-2015
  Këngëtarja Dafina Zeqiri ka pak kohë që ka publikuar videoprojektin e saj më të ri "Hate You, Love You", një videoklip shumë i ëmbë i cili u mirëprit mjaft mirë nga publiku. Që në daljet e para kënga ka pasur një trafik mjaft të madh të shikimit të videos në youtube, kjo pasi Daffy ka shumë fansa gjithandej të cilët klikojnë këngën e saj gati çdo orë. E publikuar me datën 25 në kanalin zyrtar të Dafinës në youtube, sot ajo ka arritur mbi 800 mijë klikime, e ndërsa është shumë afër shifrës 1 milion, që pritet ta kapë këto ditë. ...


Faqet:
1
>
>>

» Dërgo Një Lajm »
teksteshqip.com © 2007 - 2018