Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Daiklin

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  • Elbasan 
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Daiklin është një këngëtar. Hysni Floqi eshte nje kantautor i cili ka nisur studimet e para si muzikant ne moshen 7 vjecare ne instrumentin e violincelit dhe me pas i zgjeroi aftesite ne instrumente te tjera si piano dhe kitara. Pervec dhuntis se tij per te luajtur ne instrumente te ndryshme ai dallohej edhe per improvizime ne rryma te ndryshme muzikore gje qe me kalimin e kohes solli dhe kengen e tij te pare "Diellin tim", kenge te cilen muziken dhe tekstin ai ia kushto...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Gutti

Erto

Sizer

Continental

Wild Panther

Rimy

Akrep1

Kappacobra

Lil Bm

Rich Dog

Tags: Daiklin


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet