Më mbaj mend (për 1 muaj)

Daim Lala - Pse Bre Zemer Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ti mendon qe un po luj
pse po don me naj prish punt?
qe ta thash un veq nje fjal tash me sy s’po don me m’pa

ti mendon qe e ke mir
hiq per mu ty s’po ta nin
a jam mir un a jam keq ty per mu s’po t’behet dert

2x
pse bre zemer s’te merr malli
zemra s’thehet per inati
ty per mu s’te behet von
zemra ime shum te don

mos provo kurgjo me m’then se veq une faj nuk kam
ma ke ndal fjalen ne fyt
fajin tash e kem per gjys
sa e bukur
sa nervoze
aq e mir e shum gjeloze
mos ja nis me fjalt e vjetra
mu pa ty sme vyn jeta

2x
pse bre zemer s’te merr malli
zemra s’thehet per inati
ty per mu s’te behet von
zemra ime shum te don

3x
pse bre zemer s’te merr malli
zemra s’thehet per inati
ty per mu s’te behet von
zemra ime shum te don


Ky tekst u dërgua nga Alejda


Nuk kemi video për këtë këngë.


Daim Lala
Publikimi: 26/02/2008


Daim Lala - Pse Bre Zemer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pse Bre Zemer".
3. Video është e këngës "Pse Bre Zemer", por nuk këndohet nga Daim Lala.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Daim Lala:


Komente 0