Më mbaj mend (për 1 muaj)

Daim Lala - Shume Lehte Eshte Me Dashuru Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

2x
Shum e let esht mu dashuru
Shum veshtir me harru
Po ja lo un nje amanet
Mos me lujt me dashuri t’vertet

2x
Spari her un kur t’kam shikju
Pik ne zemer me ke lan ti mu
Nuk besova qe do t’sho perseri
Se ne ty kam ra n’dashni


Ky tekst u dërgua nga www.wowlyrics.comDaim Lala
Renditja: Top 200
Publikimi: 09/05/2012


Daim Lala - Shume Lehte Eshte Me Dashuru
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shume Lehte Eshte Me Dashuru".
3. Video është e këngës "Shume Lehte Eshte Me Dashuru", por nuk këndohet nga Daim Lala.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Daim Lala:


Komente 0