A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Daim Lala - Erdha Ne Zwicer


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

26/02/2008

2008-02-26T19:33:33

Daim:
Ti mor Shkokel djalo i ri
Qka je ardh ne Schwaicari
A je ardh ti me u martu
Vizen BE me fitu

Shkokla:
O Daim o shoki jam
Erdha ne Zwicer me nejt pak
Mujsha une me u martu
Naj Frankfurt mi fitu

Daim:
U takova ne gyrbet
Nje vajz t’bukur me ta gjet
Ja zwicrane ja shqiptare
S’ka rendsi veq me pas pare

Shkokla:
U takova ne gurbet
Nje vajz t’bukur me ta gjet
Ja zwicrane ja shqiptare
S’ka rendsi veq me pas pare

Daim:
Ti mor Shkokel mor zotni
Veq nje fjal e kam me ty

Shkokla:
Haaa..

Daim:
Duhesh stilin pak me nderru
N’daq ty femnat me t’dashuru

Shkokla:
O Daim shka me t’kallxu
Ket stil Aba ma la mu
Me bo stilin un mi ndru
Aba mu ka me m’tranu

Daim:
U takova ne gyrbet
Nje vajz t’bukur me ta gjet
Ja zwicrane ja shqiptare
S’ka rendsi veq me pas pare

Shkokla:
U takova ne gurbet
Nje vajz t’bukur me ta gjet
Ja zwicrane ja shqiptare
S’ka rendsi veq me pas pare

Daim & Shkokla:
2x
Daim:
Qy sa bukur tash je vesh
E u bona si frajer
Tash dojn qikat mu tranu
Ton en ty jon dashuru
Shkokla:
Qy sa bukur tash jam vesh
E u bona si frajer
Tash dojn qikat mu tranu
Ton en ty jon dashuru

kuuuuuuuuu e hongri qikjo
kryt e kujne e kom


Lyrics submited by www.wowlyrics.com
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019