Më mbaj mend (për 1 muaj)

Daim Lala - Prinderit Na Ndan Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  31

2X
U largove ti, pa deshir, ty kush te ka shti mem than lamtumir, '' lamtumiiiir '', ti nga un u ndave, mem lan nvetmi, veq ni zot e di, sa po vuj per tyy '' vuj per tyyyyy''

Ref 2X :
prind e tuu neve na ndan, zemra tona bashk nuk i lan, dashni tjeter ti ke fillu, e un shum per ty po vuj.

As lamtumir ti sme thave, ne vetmi shpirt me ke lan, '' me ke lann '' veq shikjo ne lot ne sy, prind e tu na ndalen dashruiien

As lamtumir ti sme tha, ne vetmiii dashni mke lan, '' Mke laannn'', me shikove me lot ne sy,
prind e tu na ndalen dashurien

Ref 2X :
prind e tuu neve na ndan, zemra tona bashk nuk i lan, dashni tjeter ti ke fillu, e un shum per ty po vuj.


Ky tekst u dërgua nga  leonoraDaim Lala
Renditja: Top 200
Publikimi: 16/07/2012


Daim Lala - Prinderit Na Ndan
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Prinderit Na Ndan".
3. Video është e këngës "Prinderit Na Ndan", por nuk këndohet nga Daim Lala.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Daim Lala:


Komente 6