Më mbaj mend (për 1 muaj)

Daim Lala - Tan Me Rend (Feat. Ymerli Krasniqi)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ref:
2x

Shume leht osht mu dashuru, shum veshtir me harru.
Po ja la un ni amanet, mos me lujt me dashuri tvertet.

2x
Spari her un kur tkam shikju, pik ne zemer me ke lan ti mu. Nuk besova qe dot shoh perseri se ne ty kam ra ndashni.


Ky tekst u dërgua nga Jehona


Nuk kemi video për këtë këngë.


Daim Lala
Featuring: Ymerli Krasniqi
Publikimi: 01/12/2008


Daim Lala - Tan Me Rend
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tan Me Rend".
3. Video është e këngës "Tan Me Rend", por nuk këndohet nga Daim Lala.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Daim Lala:


Komente 0