Më mbaj mend (për 1 muaj)

Daim Lala - A Bre Zemer Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

zemer hekur zemer gur
me nje fjal sme ke dasht kurr
pse sme the ti te verteten
po m'ke ba me vujt tan jeten

zemer hekur zemer gur
me nje fjal sme ke dasht kurr
pse sme the ti te verteten
po m'ke ba me vujt tan jeten

Ref.2X
a bre zemer a bre shpirt
sa te du nuk je tu e dit
a bre zemer a bre shpirt
nuk eshte jeta veq nje dit

her natan e her ketan
kerkun vend spo muj me zan
kur me bjen ner men per ty
plot me lot mbushen kta sy

her natan e her ketan
kerkun vend spo muj me zan
kur me bjen nermen per ty
plot me lot mbushen kta sy

Ref.4X
a bre zemer a bre shpirt
sa te du nuk je tu e dit
a bre zemer a bre shpirt
nuk eshte jeta veq nje dit

Ky tekst u dërgua nga  sidorelaPublikimi: 01/12/2010


Më Shumë Këngë Nga Daim Lala:


Komente 1


Daim Lala - A Bre Zemer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Bre Zemer".
3. Video është e këngës "A Bre Zemer", por nuk këndohet nga Daim Lala.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.