Më mbaj mend (për 1 muaj)

Daim Lala - 100 Vjet Me Jetu Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  16

Si nje leter une jam djeg
pa ty si tjetoj ket jete
loti n'faqe me pikon
afer meje zemer s'te kom

Si nje leter une jam djeg
pa ty si tjetoj ket jete
loti n'faqe me pikon
afer meje zemer s'te kom

REF 2x
100 vjet me jetu
kurr nga zemra s'kam me t'largu
as vetvetit s'muj me i besu
qe qe dha jet shpirt per mu

Shum vujta ne ket dynja
i vetmuar tash une jam
i mallkoj njerzt e kqij
qe na ndan ket dashuri

Shum vujta ne ket dynja
i vetmuar tash une jam
i mallkoj njerzt e kqij
qe na ndan ket dashuri

REF 4x
100 vjet me jetu
kurr nga zemra s'kam me t'largu
as vetvetit s'muj me i besu
qe qe dha jet shpirt per mu


Ky tekst u dërgua nga DetyahhhhhhhhhhhhhDaim Lala
Renditja: Top 200
Publikimi: 09/07/2009


Daim Lala - 100 Vjet Me Jetu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "100 Vjet Me Jetu".
3. Video është e këngës "100 Vjet Me Jetu", por nuk këndohet nga Daim Lala.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Daim Lala:


Komente 0