Më mbaj mend (për 1 muaj)

Daim Lala - Hajde Shkojna (Feat. Ymerli Krasniqi)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

hajde shkojna ne muzik lujna knojna bojna qef knohet konga per te gjith ooo her me def me qifteli

ref .. o sa gzim sa shyret sonte dojna valla mu knaq krejt eeee kush nuk na don na ka inati skem qka tbojm zemrat let ti plasim 2x

kamajer ooo o djalo i ri mbushnaj gotat o me raki vajza treja fustenin me ngjyra pleq e tri o hajde i ka zan dashnia

ref o sa gzim sa shyret sonte dojana valla me knaq krejte kush nuk na don na ka inati sem qka bojm zemrzt let ti plasin2x

o sa gzim sa shyret e sonte dojna valla me knaq krejt kush nuk na don na ka inti skem qka bojm zemrat let ti plasim 2x


Ky tekst u dërgua nga AdelinaDaim Lala
Featuring: Ymerli Krasniqi
Publikimi: 13/09/2009


Daim Lala - Hajde Shkojna
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Shkojna".
3. Video është e këngës "Hajde Shkojna", por nuk këndohet nga Daim Lala.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Daim Lala:


Komente 4