Më mbaj mend (për 1 muaj)

Daim Lala - Zemer (Feat. Miguel)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Un Shum Te Dua E Ti Me Don Dashurin Ton Kush E Ndalon
Un Shum Te Dua E Ti Me Don Dashurin Ton Kush E Ndalon
Te Kam Zemer Te Kam Shpirt Un Te Dua Sikur Syt
Te Kam Zemer Te Kam Shpirt Un Te Dua Sikur Syt


Te Dua Shpirti Im Te Dua Pa Kufi Te Dua Per Gjithmomn Me Zemer Ta KAm Thon
Te Dua Shpirti Im Te Dua Pa Kufi Te Dua Per Gjithmomn Me Zemer Ta KAm Thon


Ky tekst u dërgua nga .!11


Nuk kemi video për këtë këngë.


Daim Lala
Publikimi: 09/05/2012


Daim Lala - Zemer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemer".
3. Video është e këngës "Zemer", por nuk këndohet nga Daim Lala.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Daim Lala:


Komente 0