Më mbaj mend (për 1 muaj)

Daim Lala - Plot Qika Si Sheik Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Krejt me thone jan dashuru
feshtir me ju besu
ka ndrryshu muhabeti
ikur lezeti 2x

Pasuri shume kush ka
I shkojn qikat gjith oj nat
fukaraja mbet pa hiq
dashuria vdiq

Pasuri shume kush ka
I shkojn qikat gjith oj nat
fukaraja mbet pa hiq
dashuria per 'ta vdiq

Plasin vajzat per cdo dite
Telefon s'kan 3 dite
Cdo mramje ne muzike
plot qika si sheik 2x

Pasuri shume kush ka
I shkojn qikat gjith oj nat
fukaraja mbet pa hiq
dashuria vdiq

Pasuri shume kush ka
I shkojn qikat gjith oj nat
fukaraja mbet pa hiq
dashuria per 'ta vdiq


Ky tekst u dërgua nga PrizrenaliaaDaim Lala
Publikimi: 09/05/2012


Daim Lala - Plot Qika Si Sheik
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Plot Qika Si Sheik".
3. Video është e këngës "Plot Qika Si Sheik", por nuk këndohet nga Daim Lala.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Daim Lala:


Komente 0