Më mbaj mend (për 1 muaj)

Daim Lala - Potpuri 2010 Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


ah moj shpirt ah moj zemer

keq ty ta kan mbush mendjen

2 x
te kan rrejt se tjetra kam
se ty anash te kam lan

2 x
o sheqer o llokum fol nje fjal, je idhnu? pasha zotin tpaskan rrejt un pa ty spo muj me nejt

po te boj be bab e non..
kur met mir skom met lon

2 x
ne dashni skom met tradhtu
me ty du jet me qu


Ky tekst u dërgua nga Krenare Qe Jam Kosovare


Nuk kemi video për këtë këngë.


Daim Lala
Publikimi: 13/09/2010


Daim Lala - Potpuri 2010
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Potpuri 2010".
3. Video është e këngës "Potpuri 2010", por nuk këndohet nga Daim Lala.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Daim Lala:


Komente 0