Më mbaj mend (për 1 muaj)

Daim Lala & Buqe Rama - Jam Jetim Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  4

Buqja:
Me idhnim jeta m'ka shku
E rre nana jet ka n'dru
Mua dhe me la jetim
E po digjet shpirti immm (2 here)

Veshtir me ty ekam ooh vlla
E n'durt mija nana t'la
Spatem fat ooh vlla i motres
Me u rrit me er te nanes (2 here)

Daimi:
Shkoj te vorri derdhi lot
Kur ne jet nan s'te kam njoft
Un shpesh her e pyes baben
Cila moter nanes perngjan (2 here)

Buqja:
Vllau me sy me shikon
Ja shof lotin si loton
Pse oh zot ti na denove
Prej dynjas na lendove (2 here)

Eja te une ti oh vlla
Mu m'ke moter e m'ki nan
Fotografin n'dor e mban
E per nan lotin se ndan (2 here)

Daimi:
Shkoj te vorri derdhi lot
Kur ne jet nan s'te kam njoft
Un shpesh her e pyes baben
Cila moter nanes i perngjan (2 here)


Ky tekst u dërgua nga Mentoniiii

Daim Lala & Buqe Rama - Jam Jetim
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jam Jetim".
3. Video është e këngës "Jam Jetim", por nuk këndohet nga Daim Lala & Buqe Rama.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Daim Lala:


Komente 1