Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Daim Lala & Buqe Rama - Here Me Numer E Here Pa Numer  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

17/07/2012

2012-07-17T22:56:58

Më Shumë Nga

Buqe Rama (Buqja)

Këngë e albumit:

"One Milion"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Here Me Numer E Here Pa Numer" kënduar nga Daim Lala & Buqe Rama.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Daim Lala & Buqe Rama i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Daim Lala:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet