Më mbaj mend (për 1 muaj)

Daim Lala & Buqe Rama - Hajde Djalo Hajde  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Buqe Rama (Buqja)

09/05/2012

2012-05-09T15:43:58+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hajde Djalo Hajde" kënduar nga Daim Lala & Buqe Rama.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Daim Lala & Buqe Rama i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Daim Lala:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet