Më mbaj mend (për 1 muaj)

Daim Lala - Shko E Mos Loto Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

qe 1 ja qe jemi nda
sme ke thirr as stekam pa
pse o zot mu nda pafaj
zemrat tona i kan vra

qe 1 jav qe jemi nda
un tkam desht
e ti mke vra

tlutem dhe 1 her shko pa mu jeto falje mos kerko

nese t thojn qe per ty jam smur
nese t thojn qe shpirti mka lshu
bonu nuse e mos loto shko as daten mos e endrro (her2

si me ardh martes met urru
bahesh nuse smuj met shiku
bonu e fort tu tpa mos tlotojn ty syt 1 dashni e ke mbyt

qe 1 jav qe jemi nda
un tkam desht
e ti mke vra

nese t thojn qe per ty jam smur
nese t thojn qe shpirti mka lshu
bonu nuse e mos loto shko as daten mos e endrro (her3


Ky tekst u dërgua nga daniDaim Lala
Publikimi: 10/07/2014


Daim Lala - Shko E Mos Loto
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shko E Mos Loto".
3. Video është e këngës "Shko E Mos Loto", por nuk këndohet nga Daim Lala.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Daim Lala:


Komente 1