Më mbaj mend (për 1 muaj)

Daim Lala - Alo, Alo Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  3

AT SELAM QE TA KAM CU
DU ME TE THAN SA SHUME TE DU
VEC TI MA NDREQ JETEN
JO JO ASKUSH TJETER

ALO ALO APO VJEN
SIKUR UNE ZEMER NUK FLEN
TE CON FALA ZEMRA JEM
TI KE LIND PER SHPIRTIN TEM

ME JETU NGAT MEJE
TY TKA BEKU ZOTI
OJ DASHNIJA JEME
SI TY KAM LYP MOTI


Ky tekst u dërgua nga  zaitaliuDaim Lala
Publikimi: 01/12/2015


Daim Lala - Alo, Alo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Alo, Alo".
3. Video është e këngës "Alo, Alo", por nuk këndohet nga Daim Lala.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Daim Lala:


Komente 0